אודותינו

פלטפורמת VOD יהודי היא מאגר איכותי של סרטים, המכיל עשרות יצירות קולנועיות שנוצרו על ידי טובי היוצרות והיוצרים בישראל ומותאם לצרכי חינוך והוראה לילדים ונוער.
יוזמת המאגר ומנהלת התוכן שלו היא תוכנית בארי להעמקת זהות יהודית-ישראלית במכון הרטמן.


המיזם הוא פרי פעולה משותפת של חברת ההפצה Go2Films בניהולה של חדוה גולדשמידט, המתמחה בהפצת סרטי איכות ישראלים ושל Movie Discovery, העוסקת בפיתוח פלטפורמות טכנולוגיות להפצת סרטים.

הסרטים נגישים לצפייה ישירה בכיתות וכל סרט מלווה בהפניות למערכי שיעור או קישורים מעשירים בנושא הסרט, כל זאת על מנת לאפשר למורות ולמורים להפוך את חווית הצפייה ללימודית ומעשירה ולא רק בידורית.

מערכי השיעור ניתנים להורדה בחינם, אך הסרטים זמינים לצפייה בתשלום וניתנים לתקופה קצובה. המערכת כוללת אפשרויות של רכישות מרוכזות למוסדות, כדי להקל על נשות ואנשי חינוך על השימוש ולאפשר להם נגישות מהירה ללא פרוצדורות מכבידות.

המערכת כוללת אפשרויות חיפוש וקיטלוג מתקדמות, המאפשרות לאתר סרטים על פי תאריכים בשנה, חגים ומועדים, גילאים והתאמה לתכניות לימוד ספציפיות.

עבור רוב הסרטים, קיימים גם מערכי שיעור שנבנו על ידי אנשי חינוך מנוסים והועברו בפועל על ידי מחנכות ומחנכים.

המערכת אינה מצריכה התקנה של שרתים או הקצאה של שטחים פיזיים או וירטואליים לאחסון וגם אינה מצריכה כל תחזוקה. צוות VOD יהודי מספק תמיכה מהירה עבור מי שמתקשה בגישה לסרט או בהקרנתו לכיתה. כל שצריך הוא חיבור אינטרנט ומקרן או מסך גדול.

VOD יהודי עושה שימוש אך ורק בסרטים שהוסדרו עבורם זכויות היוצרים.

יוצרות ויוצרי הסרטים נתנו את הסכמתם למיזם ומתוגמלים באופן הוגן. יש בכך משום מסר מחזק כנגד שימוש פיראטי, שהיה נפוץ עד היום במערכת החינוך, מה שיצר חשש לפגיעה בזכות הקנין.

לרכישת מנוי לאתר, המאפשר גישה חופשית לכל הסרטים, אנא פנו ל - [email protected]

loader